Pończochy czarne

Jesienny hit wyprzedaży

W comiesięcznych rankingach popularności, naszego sklepu internetowego, już od kilku miesięcy królują koszulki satynowe linii Bellarose. Z wielkim zaskoczeniem jednak zauważyliśmy, duże zmiany w miesiącu październiku. Na pierwsze miejsce wysunęły się czarne pończochy Charmea, deklasując satynowe koszulki, prawie dwukrotną liczbą sprzedanych egzemplarzy! Nowy trend? Czas na zmiany!

 

Skąd rosnąca popularność?

Sztab osób, pracujących przy obsłudze naszego sklepu online zastanawiało się, skąd ta zmiana i jak to się stało, że w ciągu zaledwie jednego miesiąca, tak znacznie wzrosło zapotrzebowanie na czarne pończochy. Po wnikliwej analizie doszliśmy jednogłośnie do wniosku, że jest to bardzo pozytywny wydźwięk i odpowiedź na nowy pokaz mody znanego na całym świecie projektanta, pracującego dla marki „by Ann”. Cała jesienna kolekcja, przedstawiona podczas pokazu mody, charakteryzowała się właśnie czarnymi pończochami. A model z naszej linii Charmea, jest najbardziej do niej podobny.

 

Nowy miesiąc, nowa promocja

Każdy produkt, który wygrał w danym miesiącu ranking popularności,  staje się w następnym miesiącu hitem wyprzedaży. Tak więc, od pierwszego listopada ruszamy z promocją na czarne pończochy. Wszystkie te produkty zostaną objęte ofertą „dwa plus jeden”. Do każdych dwóch par czarnych pończoch, trzecią dodajemy zupełnie za darmo.

 

Nowy produkt

Korzystając z popularności naszych czarnych pończoch, włączyliśmy również w naszą ofertę zupełnie nowy produkt. Pończochy z szewkiem. Jest to innowacyjne połączenie klasyki z kobiecym seksapilem. Już od jutra zapraszamy na naszą stronę internetową, żeby zapoznać się z nowym wzorem. Cienki pasek, który widnieje na całej długości pończochy idealnie podkreśla i wysmukla łydki i uda. Nowy model będzie dostępny oczywiście w kolorze czarnym, ale również w wersji czerwonej i cielistej.

Nowy wzór również włączony jest w promocję „dwa plus jeden”. Liczymy na to, że stanie się nowym hitem, już w przyszłym miesięcznym zestawieniu. Zapraszamy!

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *