Obsessive sklep

Marka Obsessive w nowej formie

Chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić na otwarcie naszego pierwszego sklepu stacjonarnego! Nasza marka cieszy się tak dużą popularnością w sklepie online, że uznaliśmy to za dobry początek, na coś nowego. Już w przyszłym miesiącu zapraszamy na wielkie otwarcie pierwszego stacjonarnego sklepu Obsessive (https://byann.pl/pl/c/Obsessive/43), który będzie się mieścił w centrum Warszawy. Już niedługo będzie można poznać naszą ofertę osobiście. Nie zwlekaj, odwiedź nasz punkt!

 

Co nas wyróżnia?

Marka Obsessive cieszy się ogromną popularnością, ponieważ przykładamy niezwykłą uwagę do detali, wykończenia, materiałów użytych do produkcji oraz… ceny! Wyróżnia nas atrakcyjna cena w połączeniu z ekskluzywną marką.

 

Przyjdź, przymierz, kup!

Nasz pierwszy sklep stacjonarny marki Obsessive, to nowoczesne i luksusowe miejsce, które jest na wyciągnięcie ręki, nie tylko dla zamożnych kobiet. Ceny naszych produktów zostaną niezmienione i będą obowiązywały takie same, zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online.

Sklep Obsessive będą obsługiwały nasze najlepsze konsultanki, które będą służyły radą i profesjonalnym podejściem. Dobrze wyszkolony personel, pomoże każdej kobiecie w doborze odpowiedniego rozmiaru, fasonu i modelu.

Boisz się, że nie będzie takiej dostępności w kolorach i rozmiarach, jak w sklepie online? Otóż nic podobnego! Przy naszym sklepie Obsessive powstał obszerny magazyn, zaopatrzony w cały zestaw modeli, rozmiarów i odcieni. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *