Koszulka z sową

Coś dla małej kobietki

W ofercie naszego sklepu online ruszył nowy konkurs na bieliznę dla naszych najmłodszych klientek. W ofercie naszego sklepu dostępne są nowe wzory koszulek nocnych z motywem sowy. Jeszcze dziś, możesz wygrać komplet koszulek z sową i szlafroczek. Weź udział w konkursie!

 

Modny wzór

Koszulki z sową cieszą się największą popularnością w rankingach sprzedażowych, już od kilku miesięcy. Motyw sowy to hit wszelkich pokazów i gazet modowych. W naszym sklepie online oprócz koszulek z sową, dostępne są również szlafroczki, kapcie, ręczniki i piżamy dwuczęściowe. Motyw ten dostępny jest w czterech dziewczęcych kolorach- róż, pomarańcz, lekki błękit i fiolet. W naszym konkursie będziesz mogła wybrać sobie dowolny wzór i kolor.

 

Jak wygrać cały komplet?

Koszulki z motywem sowy, w połączeniu z szlafroczkiem to główna nagroda w naszym konkursie online. W zestawie upominkowym znajdziesz trzy koszulki w dowolnych kolorach z motywem sowy i szlafroczek. Co trzeba zrobić żeby wygrać? Napisz dowolną bajkę, w której główną bohaterką będzie sowa. Nazwij bajkę „sówka mądra główka” i prześlij ją na adres mailowy naszego sklepu. Do wygrania aż 30 kompletów koszulek z sową z szlafroczkiem! Przewidujemy również nagrody specjalne i wyróżnienia. Oprócz 30 nagród głównych, planujemy rozdać również bony upominkowe o wartości 50 zł oraz kody rabatowe na darmową przesyłkę produktów. Konkurs trwa przez cały miesiąc i kończy się w dzień dziecka.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *