100% kobiecości w pończochach!

Każda kobieta chce czuć się seksownie w tym co nosi. Są takie ubrania, których samo założenie może sprawić, że kobieta poczuje się lepiej. Najlepszym przykładem są właśnie pończochy. Jak wiadomo pończochy uchodzą za najseksowniejszy element damskiej bielizny. Jak jednak je nosić, by prezentowały się najlepiej? Jest na to kilka patentów.

Pończochy na co dzień

Warto wyzbyć się przekonania, że pończochy nadają się dzisiaj jedynie do alkowy. Prawda jest taka, że warto nosić je na co dzień. Dostępne są modele, które sprawdzają się w codziennym noszeniu, a wiele kobiet docenia je znacznie bardziej niż rajstopy. Dlaczego? Okazuje się, że pończochy, także właśnie pończochy do pasa wysmuklają nogi i nadają naszej sylwetce wdzięk. Modelują sylwetkę i w ten sposób dolna część kobiecego ciała bardzo dobrze wygląda w sukienkach. Podstawą jest by dobrać odpowiednie pończochy do naszego stylu życia. Wtedy można je nosić o każdej porze roku i na wszystkie okazje.

Pończochy dla każdej z nas

Istnieje kilka podstawowych rodzajów pończoch. Pończochy do pasa świetnie sprawdzą się u kobiety, która obawia się, że samonośne pończochy będą się zsuwać. Sprawdzą się także w momencie, gdy znacznie bardziej cenisz sobie spodnie niż spódnice i sukienki. Pończochy z pasem sprawdzą się także świetnie w sypialni. Podczas zakupu takich pończoch należy zwrócić uwagę na ilość podwiązek. Im więcej, tym pończochy będą się lepiej trzymały. Metalowe żabki też są lepszym rozwiązaniem niż plastikowe, ponieważ te często ulegają zniszczeniu.

Coraz większą popularnością cieszą się także pończochy samonośne. W tym przypadku warto postawić na te z szeroką taśmą w górnej części. Tego typu pończochy należy nakładać na suchą skórę. Jeśli na skórze znajdzie się balsam lub woda to niestety, ale silikonowe paski nie będą mogły odpowiednio przywrzeć do skóry i mogą wtedy spadać.

Pończochy powinny sięgać do połowy uda, dlatego też lepiej zdecydować się na za dużą parę niż na za mały rozmiar.

pończochy

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *